Náš tým

Karel

CEO, Specialista na tankování a organizátor
Karel se pořád vymlouvá, že nic nestíhá. Ale udělá vše proto, aby nás i vás vzal na velkolepý trip – zážitky s garancí. Miluje kvalitní asfalt, nádherné výhledy a bohatou snídani. Kdo se chce kochat krajinou nebo navštívit muzea či hrady a zámky, tak zde jste správně.

Honza

Specialista na průsmyky a plánovač našich tripů

Kdo se chce svézt blízko limitu, musí si vybrat jako průvodce Honzu. Honza zná a dokonale plánuje trasy. Snaží se nás přesvědčit, že se to dá časově zvládnout. Nejraději si přivstane a obětuje hotelovou snídani, aby měl okresku prázdnou.

Miluje meziplyny a čistou rychlou stopu. Nemá rád nedotáčivost a zapečený brzdový prach.

Ke štěstí potřebuje sérii zatáček, tři pedály a staženou střechu.

Petr

Kulinářský specialista
Tento mladý "Ital" nám najde výbornou restauraci nebo kavárnu a doporučí, co si objednat. Je to pravý gurmán, tělem i duší. Jako bonus pro nás najde skvělý lehký trip po hřebenech Dolomit či náročnou tůru s převýšením 1000 metrů, na kterou mu plivneme. Cestování bez něj si nedokážeme představit! Nejčastěji ho uvidíte, jak si fotí kávu na bílem křídle svého Porscháku, nebo sedí v Recaru v rukavičkách a nasává atmosféru hor.

Marek „turbokamna“

Specialista na komunikaci
Marek vždy rád protáhne své tělo po horách, kdekoli a v jakémkoliv ročním období. Na naší krásné matce planetě není žádná cesta moc dlouhá pro jeho „kamna“.

Často ho najdete za volantem s blaženým úsměvem, až by si někteří mohli myslet, že to je snad blázen. Ale to už je dávno v další zatáčce...

Hovoří plynně anglicky a německy ... většinou nejde ani zastavit ...

Často nám připomíná oblíbené heslo: "hlavně to drž na vozovce" :-)

Facebook Instagram

Kontakt

i