Švýcarský Roadtrip 6/2024

Švýcarský Roadtrip: Zažijte krásu švýcarských Alp na vlastní kůži!

Kdy: 10 - 16.6.2024 (přesné délka trvání bude upřesněna včas)

Připravte se na zážitkovou cestu, kde se adrenalin spojuje s dobrodružstvím. Každý kilometr této cesty je plný zážitků a úchvatných momentů. Na této cestě nejde jen o cíl, ale cílem je cesta samotná. Průsmyky, které vás zavedou do srdce alpského ráje, kde se setkávají moderní elegance a divoká horská příroda. Nabízíme vám:

Řidičské Výzvy: Průsmyky Grimsel Pass a Susten Pass vám přinesou adrenalin a prověří Vaši řidičskou zdatnost a techniku Vašeho sportovního vozu.

Panoramatické Výhledy: Z každé zatáčky vykoukne nový úchvatný výhled na alpské štíty, jezera a malebné vesničky.

Filmové Kouzlo: Furka Pass vás vtáhne do světa slavného Bondovky „Goldfinger“, a to je jen začátek nezapomenutelného dobrodružství.

Nevšední zážitky, turistickou vložku, zábavu na cestě a mnoho dalšího. Nesušte Váš sportovní vůz v garáži, nebo v obývacím pokoji na koberečku a radši jej řádně využijte k účelu, ke kterému byl vyrobený. Sportovní vůz neslouží k primárně k přepravě osob a nákladu z bodu A do bodu B, ale jeho účelem je vytvořit skvělý zážitek na Vaší cestě. Přidejte se k nám a objevte neuvěřitelné švýcarské scenérie za volantem! Garantujeme Vám, že až se vrátíte, nebudete litovat toho, že jste svůj vůz a sebe vytáhli s námi do Alp.

Neváhejte a přihlašte se! Kapacita je omezená.

Harmonogram tripu

Máte zájem?

Jméno
Email
Telefon
Jméno řidiče
Stát
Ulice
Město
PSČ
Spolujezdec
Značka a typ vozu
Poznámka
Odeslat