Rakousko-italský Roadtrip 9/2024

Rakousko-italský Roadtrip 2024: poslední šance projet alpské průsmyky před příchodem zimy

Kdy: 16 - 22.9.2024 (přesná délka trvání bude upřesněna včas)

Vítejte na roadtripu, který rozpumpuje srdce a nabídne Vám pohledy, které jinde nenajdete. Na této cestě se vydáte do srdce italských Alp, kde se setkáte s nekonečnými horami, malenými horskými vesnicemi a dobrodružstvím za volantem Vašeho sportovního vozu.

Tato cesta není jen o prostoru, který projíždíte, a skupině přátel, které znáte, nebo poznáte, ale i o zážitcích, které prožijete. Alpská panoramata, horské průsmyky a malebné vesnice vám poskytnou příležitost prozkoumat krásu, která spojuje rakouské a italské Alpy.

Harmonogram tripu

Nockalmstrasse: Cesta k nočnímu alpskému divadlu

Zamířte na sever na Nockalmstrasse, kde se před Vámi otevře jedinečná alpská kulisa. Tato malebná cesta přes Nockberge se promění v úžasnou podívanou, když se zde odrážejí horské špičky a tichá jezera vytvářejí atmosféru, která dotváří vaše alpské dobrodružství.

Cortina d'Ampezzo: Klenot Dolomitů

Místo v srdci Dolomit, kde se historie míchá s alpským šarmem. Projeďte úzkými uličkami tohoto klenotu Dolomit a následujte průsmyky mezi špičky hor, které se zvedají nad okolní krajinu.

Passo Sella: Prokličkujte mezi horskými štíty

Naskočte na horské silnice Passo Sella, kde vás čekají vzrušující zatáčky a neuvěřitelné výhledy na horské hřebeny. To je místo, kde se alpská krása stává vaším společníkem na každém kilometru.

Merano Therme: Oáza klidu a relaxace

Při vašem sestupu do Itálie zastavte se v Merano Therme, kde můžete odpočinout a dopřát si relaxaci ve wellness oáze obklopené alpskou krajinou. Uvolněte své tělo a duši v termálních lázních, zatímco okolní hory tvoří impozantní kulisu. Merano Therme nabízí i skvělý saunový svět.

 

Máte zájem?

Jméno
Email
Telefon
Jméno řidiče
Stát
Ulice
Město
PSČ
Spolujezdec
Značka a typ vozu
Poznámka
Odeslat